Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w IV Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków organizowanym przez Akademię Piłkarską „Progress”. W sportowych rozgrywkach uczestniczyło aż 13 przedszkoli! Wskutek tego na boisku od samego początku panowała ogromna radość, ekscytacja i duch prawdziwej sportowej rywalizacji.
Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup Stokrotki oraz Słoneczniki.
Grupa Stokrotki:
- Velychko Artem
- Walkowiak Marcel
- Zborowski Grzegorz
- Michalski Aleksander
- Piekarz Józef
- Pękała Leon
Grupa Słoneczniki:
- Banaś Tomasz
- Bolek Tomasz
- Cholewiński Kacper
- Lazorenko Yegor
- Wójciak Tymon
Nasi mali sportowcy rozegrali 4 pełne emocji mecze. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem walczyły o każdą piłkę, wspierały się nawzajem i z wielką dumą reprezentowały nasze przedszkole. Ponadto każda zdobyta bramka wywoływała wybuch radości, okrzyki szczęścia i szerokie uśmiechy na twarzach zawodników. Również nie zabrakło chwil napięcia, skupienia i wielkich sportowych emocji.
Oto wyniki naszych meczów:
⚽ 2:0
⚽ 2:3
⚽ 5:0
⚽ 7:0






Mimo zmęczenia dzieci do końca turnieju grały z ogromnym entuzjazmem i energią. Oczywiście wspólna zabawa, doping kolegów oraz radość ze strzelonych goli sprawiły wszystkim wiele radości i niezapomnianych przeżyć.
Dzięki świetnej współpracy, determinacji i sportowej postawie nasza drużyna zdobyła Złoty Puchar! Chwila ogłoszenia wyników była pełna wzruszeń i ogromnej radości — dzieci z dumą prezentowały zdobyty puchar, ciesząc się ze wspólnego sukcesu.
Dodatkowo szczególne wyróżnienie otrzymał Velychko Artem, który został wybrany wyróżniającym się zawodnikiem naszej drużyny. Serdecznie gratulujemy.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za piękne reprezentowanie naszego przedszkola, ducha fair play oraz wspaniałą sportową zabawę. Jesteśmy z Was bardzo dumni!